Juleferie :)
Michala Esch...
15 år siden
Gud hader dig, og især mi...
Kasper Lund ...
8 år siden
Gavl malet efter 3 års sk...
Peter
10 år siden
Hvorfor er jeg så ensom?
Neola
4 år siden
Fredag 21 Marts - 2014
Sine Simonse...
11 år siden
En hvid rose og strøtanke...
Camilla Rasm...
10 år siden
Eksploderet spejlæg og 5 ...
Racuelle Hei...
6 år siden
Eksamen
RachelBlack
12 år siden
Hyggedag
Josephine Lø...
10 år siden
Jeg sidder og er ved at gøre klar til sengetid.

Det er dejligt, at det endelig er en weekend, hvor jeg ikke har nogen aftaler.
Nå ja lige bortset fra dem, der er drevet af, hvad jeg har lyst til.

Jeg har lige taget en beslutning om - at det skal altså kunne lade sig gøre- og tilmeldt mig fyldepennetræffet.
Og har allerede fået svar om, at jeg er velkommen - plus en masse praktiske formaninger *griner*

Imorgen skal jeg med min søn og hans kammerat i biografen og bagefter ud og spise.
Det kan da godt være at de to unge herrer(på 14) helst ville være uden påhæng, men vi skal nu nok få en hyggelig tur. Jeg har jo lovet at betale *gg*

Søndag skal jeg i studiegruppe for at lave sidste del af vores opgave i samfundsvidenskab ifm min uddannelse. Men jeg kan tage del ret roligt, for jeg har lavet min del.

Hmm, der er faktisk en som jeg ikke har hørt fra et stykke tid. Hun har hjulpet en del undervejs i studiet, så jeg må hellere finde ud af, hvorfor hun har været lidt tavs på det sidste.

I næste uge skal de sidste to oplæg til eksamen afleveres og så er der fred- indtil vi skal forsvare dem i juni. Og snakke!! det plejer jeg at være ret god til.

sov nu godt I natteravne der er på her kl. 02.19 en nat-til-lørdag

Skriv kommentar

Dagbogsindlægget Godnat er publiceret 20/05-2006 02:19 af Pia H. Nielsen (Pia Nielsen).

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.