This is not a Bridget Jon...
Camilla Rasm...
10 år siden
Positive tanker
Ace Burridge...
12 år siden
Forandring
Hanna Fink (...
9 år siden
Dagen jeg gav op
ToreB
7 år siden
Mere tid. Mere alt.
Anja Lind An...
11 år siden
Noget om helte
Camilla Rasm...
8 år siden
Hej med jer!
vintergækken
12 år siden
How it all began...
Shirley Shei...
9 år siden
Den Forkerte Chili.
Kenny Raun (...
10 år siden
Aaaah hvor er det bare fedt, lige iøjeblikket kan alle bare rende mig...alle der vil genere mig på nogen måde :) *GG* for ..I er jo intet:) Jeg er på flere punkter bedre end dem :)

Jeg render for det første ikke rundt og forsøger at mobbe en hver dag :) men jeg kan dog sige noget til en i sjov :) men der er sku langt til, at man køre på folk hver dag.

Så alle dem der taler ned,,I kender mig jo ikke :) alle dem der har læst bare et par stykker af mine digte, har ændret deres opfattelse af mig ...til det bedre *GG*

I render måske rundt og er kritisk over for mig..Men problemet er, at i ivirkeligheden ikke kender mig. Og der må jeg også sige,..jeg gider sådan set hellere ikke at kende folk, som i deres virke agere plage ånder for andre.

VÆK :) I er intet! nå ja..og så er jeg rigere end jer *GG* men sig det ikke til nogen *GG*

Når jeg ser jer, må jeg indrømme...jeg er sku begyndt at grine af jer..I virker pludselig såååå uendelig små :)
Lets face it..i behøver mig for at få jer selv til at se større ud. :) Jeg behøver ingen..jeg er den jeg er..kan i li mig..Fedt :) hvis ikke ..ja så er det bare ærgeligt.

Jeg må sige jeg savner min ven...men når hun nu ikke vil snakke med mig..synd.






Skriv kommentar

Dagbogsindlægget Endnu bedre :) er publiceret 26/07-2002 00:14 af Kenny Raun (thejester).

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.