23 år siden

grineflip til en sjælden Chat-ven

Sommer
Hanna Fink (...
11 år siden
Dag 7 på fyldepennen. Sta...
Gaffa Brandt
12 år siden
Jeg er ikke en slave - Ka...
Kasper Lund ...
9 år siden
Hundetræning
Chellepigen
11 år siden
Firserdate
Tine Sønder ...
12 år siden
Hvem er først ?
Halina Abram...
7 år siden
Dagen idag virker langsom
Kellany Bram...
12 år siden
Søster Jenna var i fjerns...
Poul Brasch ...
12 år siden
Skrivende
Michala Esch...
7 år siden
Den gamle gartner
Peter
10 år siden
Livet er en rejse
Salomon
10 år siden
Dagene der går
Lisa Brøndbe...
4 år siden
SFI...Det Nationale Forsk...
Camilla Rasm...
11 år siden
Glædelig blæsevejrs-dag!
Katrine Søre...
11 år siden
hey verdens skønneste Dino !

:oD *GGGGGGGGGGGG* jeg synes jeg er underlig - DU KAN STADIG FÅ MIT SMIL FREM OG GLIMTET I ØJET !!! *SchaMMMMMMMMMMMMMMMAaAAaAAaaAShque* !

( savlede jeg ?????)

*GGGG*

Vil bare gerne melde at jeg har det godt ;o)

Igår fik jeg erhvervskørekort - jeg kørte bare med klatten, du ;o)

*SMiler lidt blæret*

:oP *GGGGGG*

Jeg mindes dig stadig og håber altzå du kommer og overrasker mig med din tilstedeværelse ;o) *GGGG* er jo en evig optimist ;o)

Så er det fredag igen...gider ikke ta i byen. Var afsted i fredags og i lørdags...kunne have scoret en del - men holdt mig til en musiker i fredags...hmmm....*GGG* hvad er der ved musikere ?????????? :oP

Lidt sex-liv har jeg da fået ;o) - men alle de afvisninger jeg måtte give, er da ligeså meget bekræftende *GGG*

har fået en mere rolig følelse....måske er jeg ved at blive normal ? *GS*

Der er så meget jeg ellers vil
- ta på skrump har jeg vist snakket om et ½ år nu *hmmm*GGG*
- ta sol, så jeg bliver helt brun *hmmm* efter en uge og 200 kr. er det nu gået i stå *GG*

nå, men så er der tiden i næste uge, hvor ungerne er med deres far på sejltur til S. Dér når jeg nok en brunhed igen, ligesom den uge jeg var alene :o)

Jeg havde håbet jeg allerede denne uge, kunne køre taxa :o).....*SMS* så må jeg jo sende mig et ønske ud i universet ? *GS*

Den sidste uge, har jeg læst en del tao. De sidste pr. dage om elskov og tao. Bare ærgeligt at den bog mere er møntet på mænd, så de kan blive i stand til at holde tilbage og elske mange mange timer......*GG* - endnu et ønske ? :oP *GG*

kan du have det rigtig rart ? ;o) Hope so, dear.

Du er et savnet væsen *KYS* - håber den når dig ved hjælp af tankens kraft ;o) ( babe, come on - get online ;)

Take care *kys kys*

~SommerFuglen~ - din meteorina der bare ikke vil fade ud i stjernehimlen ;o)

Skriv kommentar

Dagbogsindlægget grineflip til en sjælden Chat-ven er publiceret 20/07-2002 01:03 af ~SommerFuglen~.

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.