20 år siden

Fuck en fiasko

Dagen tiltaget med 3 time...
Hanna Fink (...
10 år siden
Dumme udtalelser og træls...
Racuelle Hei...
6 år siden
Velkommen til oversprings...
Michala Esch...
12 år siden
Messingmænd og mirakelkur...
Marlene Gran...
12 år siden
Kindfede og røvfuld!
Racuelle Hei...
10 år siden
Hej. Og farvel igen. - Ka...
Kasper Lund ...
8 år siden
Mandag kære mandag.
Malene Hahn
9 år siden
Kære far ❤️
Musenmia
5 år siden
Positivitet?
Luna Mø
8 år siden
En brutal årstid
Olivia Birch...
10 år siden
En god aften
Bastian
12 år siden
Klods om benet
Jette Peters...
8 år siden
The same old storie
Julia Stampe
7 år siden
Adhd pille som brille
reseptpennen
8 år siden
Hvor er min motivation?
Kasper Lund ...
9 år siden
Livet, døden og kærlighed...
Ace Burridge...
12 år siden
Tanker
Racuelle Hei...
7 år siden
At skue hunden på hårene
CamillaJe
12 år siden
Ikke så halt længere...
Mikala Rosen...
16 år siden
Drømmen om huset ved have...
Ruth Christe...
8 år siden
Begrav et sædekorn
Camilla Rasm...
10 år siden
Kære Hr. Rasmussen - Jeg ...
Christian Ba...
10 år siden
Poetry Slan et skridt vid...
Martin Micha...
5 år siden
Haven og højrefløjs ateis...
Kenny Raun (...
9 måneder, 15 dage siden
Aloe Vera Gel og mandehør...
Victoria Wan...
9 år siden
Felicidad mi amor! Felici...
Camilla Rasm...
12 år siden
Kære
Halina Abram...
7 år siden
Kære natbog (XVIII)
Olivia Birch...
9 år siden
den første dag år 2013
bondeven
12 år siden
En mission i livet
Salomon
10 år siden
Sidste nyt.
Hanna Fink (...
4 år siden
Sov hjemme hos p i nat. Skulle have været sammen, men som så mange andre havde han kun det meste i munden.

Et eller andet med at han var blevet skræmt over mit rygte og havde præsenstationsangst fordi han vidste jeg havde været sammen med SÅ mange ældre og erfarne fyre. Så havde jeg sikkert STORE erfaringer til ham.

Det er bullshit! Det har jeg ikke. Jeg forventer ikke at han er gud - jeg mener der er jo to til god sex...

Tænk at et åbenbart godt rygte kan give problemer. Han havde sms'et med M, og jeg læste en besked hvor der stod noget med at hvis p ikke kunne klare det skulle han bare skrive et testamente på mig med m som første priotet.

Ha ha morsomt!

Jeg ved godt det kun er en joke, men det er fandme ikke sjovt når man bliver sammenlignet med noget fyre ejer og arver videre.

NEDER!

Jeg gik hjem til p og ventede på at han kom hjem. okay, kedeligt. Så få dog lettet røven. han var til noget familieting.. Så der var vist intet at gå glip af.

Han ringede selvfølgelig for at undskylde at han ikke kom til tiden.

Fair.

I baggrunden kunne jeg hører hans lille kusine, der åbenbart havde fået en masse rare ting at vide om mig. Hun ville møde mig. Bla bla..

Nogle af vores venner siger han er forelsket i mig? Er det mon derfor han er nervøs? Hvis han tror han kan score mig må han tro om igen. (Det er bare ikke optimalt. Haha! N..)

Da han så endelig kom fortalte han mig at han var nervøs. Fair. Men han var fandme et rystende vrag. FUCK! Jeg bider jo ikke. Det er slet ikke sjovt at score en fyr der er bange for en.
Erfaring - what the fuck. Jeg er nogenlunde forstående hvis han ikke kan det samme som ...

Det er bare ikke fedt når han slet ikke tør.

Det tog flere timer at få ham til at føle sig 'sikker' også var det ligesom ikke sjovt mere.

Nogle gange tænker jeg virkelig som en dreng. Jeg burde være dreng. Alle de der slemme ting som kvinder beskylder mænd for at gøre og tænke gør jeg.

I morges ville han ikke slippe mig. Skulle bare ligge og nusse. Jeg blev helt panisk til sidst. Jeg flippede helt ud. Jeg vil gå mine egne veje. Han ejer mig ikke lige pludselig.

Damn.

Anyways, han blev åbenbart ikke sur, men jeg flippede jo heller ikke ud på ham, gik bare på en mindre pæn måde ret irriteret.

Nu har han inviteret mig på middag. I aften allerede. Easy boy! jeg har en kæreste!

Jeg har sagt nej. To grunde: For tidligt, så får ham bare ejer fornemmelser! Skulle endelig se min far, men idioten har selvfølgelig lige meldt afbud.

Jeg gider ikke mere. Jeg er træt af drenge.
De skal ikke dømme mig og være bange for mig og mine 'fantastiske' erfaringer.
De skal ikke tro at de ejer mig.
De skal fandme mene det når de invitere mig hjem!

Jeg er træt. Sov i hans forældres seng. Great. Men som altid kan jeg ikke sove. Jeg kan heller ikke sove nu. nogle gange sover jeg bare ikke. Jeg glemmer det. eller også tør jeg ikke. jeg turde ikke i lang tid efter det med steffan - i hvert fald ikke alene. Det er rædsomt. man skal have 8 timer. jeg har fået 3. og nu er jeg sur resten af dagen, men jeg kan ikke sove. ikke nu.

Vi har snakket om det. Sms'et. Det er sjovt som han nu igen har en masse i munden. Bla bla. Er alle drenge sådan? Nej, jeg har mødt bedre. Heldigvis.

Jeg sagde at han havde mere i munden end i bukserne (ja, jeg er pisse bitchet) og det kunne han godt forstå, men så alligevel ikke. Han kunne sagtens alle de ting han sagde, bare ikke med mig. Fiasko!
Jeg er for farlig. Erfaren. What ever. Han blærer sig altid med 20-årige modeller. Okay, har aldrig troet på lige det der, men hvis han (som han siger) kan ordne en 20-årig må han da også turde være sammen med mig. Jeg er 15. Jeg har jo ikke flere erfaringer end en på 20. Nu må de rygter stoppe! Det er bare ikke godt nok.

Er den seksuellelavalder 15 eller 16? Måske har han endda brudt loven. Gab, det gør det desværre ikke mere spændende, det sker hver eneste dag.

Drenge lad nu være med at lyve. Vi er det stærkeste køn, vi gennemskuer det! Jeg har lært på den hårde måde at man ikke skal lyve om det. Det gjorde jeg selv og så fik jeg røv mange nerver på. Men som 13-årig blev jeg heldigvis ved med at være uskyldig. Det er okay. en gang skal jo være den første!

(okay, det skal ikke være med mig.. Det er ligesom om der er ansvar i at være den første. elsk mig bagefter. Troede du!!)

Skriv kommentar

Dagbogsindlægget Fuck en fiasko er publiceret 15/02-2005 15:00 af TeChnObaBeN.

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.